Naslovna


Katedra građansko-pravnih znanosti

Dobro došli na stranice katedre Građanskopravnih znanosti. Ovdje se možete informirati o osoblju katedre, literaturi potrebnoj za polaganje ispita, terminima predavanja te o ostalim podacima i događajima relevantnima za ovaj predmet.

Svoje upite možete uputiti na e-mail adrese djelatnika katedre.

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 (19.9.2017.)

Datum objave: 20.09.2017.


Uvid u ispit: petak, 22.9. u 11:30h.

 

Usmeni dio ispita održat će se u četvrtak, 21.9., s početkom u 11:30.

 

  1. MARIJANA PUŠKADIJA, 8 1/2
  2. PETRA CIGANEK, 8
  3. MATEA FEGEŠ, 8
  4. SANJA KAURIN, 8
  5. IVANA KRAMER, 7
  6. VALENTINA LEŠKO, 7
  7. PETAR MAJIĆ, 7
  8. BORNA MOROVIĆ, 7
  9. EGON RUKOVANJSKI, 7
  10. ANA TOKIĆ, 7
  11. LUKA VILAJTOVIĆ, 7
  12. MARTINA ŽABEK, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. JOSIP KUST, 5
  2. MARIJA ŠARAC, 5
  3. ENA ZDUNIĆ, 5
  4. LARA BUČEV, 4 1/2
  5. MARIJA GLAVIĆ, 4
  6. MIHAELA MOKOS, 4
  7. DIANA UDIKOVIĆ, 4
  8. LOVRO BRKIĆ, 3 1/2
  9. ANNA-MARIA ČUIĆ, 3 1/2
  10. MONIKA HUSKIĆ, 3 1/2
  11. IVONA RUŽIĆ, 3 1/2
  12. IVAN BLAŽEKOVIĆ, 3
  13. TEA DUMANČIĆ, 2 1/2
  14. DOMAGOJ IVANKOVIĆ, 2 1/2
  15. LUCIJAN PRIPUZ, 2 1/2
  16. TANJA DANEK, 2
  17. DRAGANA KLARIĆ, 2
  18. ANTONIJA TOMASOVIĆ, 2
  19. VLATKA COTA, 1 1/2
  20. IVAN KONDIĆ, 1 1/2
  21. MARINA MANDARIĆ, 1 1/2
  22. ANTONIA STRUČIĆ, 1 1/2
  23. KRISTIJAN TOMIĆ, 1 1/2
  24. MAJA BLAŽINA, 1
  25. BERNARDA BURSIĆ, 1
  26. VALENTINA MILJEVIĆ, 1
  27. ARMIN PAŠALIĆ, 1
  28. VESNA PLAVŠIĆ, 1
  29. VLATKA RATKOVIĆ, 1
  30. BERBARA TURKALJ, 1
  31. MILJENKO VINCEK, 1
  32. JOSIP DRAGIČEVIĆ, 1/2
  33. ŽELJKA ĐUZIN, 1/2
  34. KARLA ŠKREBLIN-TUTIĆ, 1/2
  35. MIHALEA ZORKIĆ, 1/2
  36. GABRIJELA DEVČIĆ, 0
  37. DAMIR MARKULJ, 0
  38. NIKOLA MIKIĆ, 0
  39. DARIA NEKIĆ, 0
  40. SAŠA PANDURIĆ, 0
  41. LUKA RADOLOVIĆ, 0
  42. BENJAMIN ŠANTOŠI, 0
  43. TENA ŠEBELIĆ, O
  44. MIRNA ZLATIĆ, 0

 

Usmeni dio ispita iz predmeta Građansko pravo 1 za studente koji su položili sva tri kolokvija

Datum objave: 18.09.2017.


Od drugog ispitnog roka u rujnu (19.9.) studenti koji su položili sva tri kolokvija odgovarat će na usmenom dijelu ispita zajedno sa studentima koji prvo moraju položiti pisani dio (točno vrijeme usmenih provjeriti u rezultatima objavljenim na ovom mjestu, nakon svakog održanog pisanog dijela ispita).

S obzirom da je ostalo jako malo onih koji izlaze direktno na usmeni dio ispita, za njih se više neće održavati posebni termini.

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 (ispitni rok 4.9.2017.)

Datum objave: 06.09.2017.


Uvid u ispit i usmeni dio ispita: četvrtak, 7.9. u 11:00h.

 

  1. TOMISLAV HABUS, 8 1/2
  2. HRVOJE CIGLAR, 7
  3. JANJA ĐURASOVIĆ, 7
  4. KARLO ERŽIĆ, 7
  5. TAMARA GRGAČIĆ, 7
  6. IVANA HORVAT, 7
  7. KLARA JANOTA, 7
  8. IVANA MARIĆ, 7
  9. MARIJA SERDARUŠIĆ, 7
  10. ADRIANA TOMAIĆ, 7
  11. VEDRANA URBANEK, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. BORKA MOROVIĆ, 5 1/2
  2. MARTINA ŽABEK, 5 1/2
  3. IVANA KRAMER, 5
  4. EGON RUKOVANJSKI, 5
  5. ANA TOKIĆ, 5
  6. MATEA FEGEŠ, 4 1/2
  7. DIANA UDIKOVIĆ, 4 1/2
  8. LARA BUČEV, 4
  9. MONIKA HUSKIĆ, 4
  10. VALENTINA MILJEVIĆ, 4
  11. PETAR MAJIĆ, 3 1/2
  12. LUKA VILAJTOVIĆ, 3 1/2
  13. LUCIJAN PRIPUZ, 3
  14. KRISTIJAN TOMIĆ, 3
  15. TEA DUMANČIĆ, 2 1/2
  16. JOSIP KUST, 2 1/2
  17. MARIJA ŠARAC, 2 1/2
  18. SANJA KAURIN, 2
  19. MARINA MANDARIĆ, 2
  20. VLATKA RATKOVIĆ, 2
  21. ENA ZDUNIĆ, 2
  22. ANNA-MARIA ČUIĆ, 1 1/2
  23. DOMAGOJ IVANKOVIĆ, 1 1/2
  24. MAJA KOLARIĆ, 1 1/2
  25. IVONA RUŽIĆ, 1 1/2
  26. JOSIP DRAGIČEVIĆ, 1
  27. MIHAELA MOKOS, 1
  28. LUKA RADOLOVIĆ, 1
  29. BARBARA TURKALJ, 1
  30. MILJENKO VINCEK, 1
  31. MELINDA BEKAVAC 1/2
  32. LOVRO BRKIĆ, 1/2
  33. VLATKA COTA, 1/2
  34. TANJA DANEK, 1/2
  35. GABRIJELA DEVČIĆ, 1/2
  36. DOMAGOJ DŽIGUMOVIĆ, 1/2
  37. DARIO EGYED, 1/2
  38. ANTONIA STRUČIĆ, 1/2
  39. TENA ŠEBELIĆ, 1/2
  40. VESNA PLAVŠIĆ, 1/2
  41. MIHALEA ZORKIĆ, 1/2
  42. FILIP GENERALIĆ, 0
  43. MATEA JAKŠIĆ, 0
  44. NIKOLA MIKIĆ, 0
  45. SAŠA PANDURIĆ, 0
  46. MATEJ PEJIN, 0
  47. BENJAMIN ŠANTOŠI, 0
  48. KATARINA TANDARA, 0

 

 

Usmeni dio ispita iz predmeta Građansko pravo 1 za studente koji su položili sva tri kolokvija

Datum objave: 31.08.2017.


Usmeni dio ispita održat će se u utorak, 5.9., s početkom u 12:00h.

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 održanog 4.7.2017.

Datum objave: 04.07.2017.


Uvid u ispit: četvrtak, 6.7. u 12:00h.

 

Usmeni dio ispita održat će se u srijedu, 5.7., s početkom u 12:00h.

 

 

  1. MELINDA OTROK, 8 1/2
  2. MARINA KRIŽARIĆ, 7 1/2
  3. PETRA MARKOVINOVIĆ, 7
  4. STELA MASKALAN, 7
  5. DAMJAN MOŠKATELO, 7
  6. AMALIA SEVER, 7
  7. FILIP TOMIĆ 7
  8. MAJA VULIĆ, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. IVANA KRAMER, 5 1/2
  2. ANA TOKIĆ, 5 1/2
  3. ADRIANA TOMAIĆ, 5
  4. MARIJA GLAVIĆ, 4 1/2
  5. ANTE MAKITA, 4
  6. MARIJA SERDARUŠIĆ, 4
  7. TAMARA GRGAČIĆ, 3 1/2
  8. IVANA HORVAT, 3 1/2
  9. EGON RUKOVANJSKI, 3 1/2
  10. LARA BUČEV, 3
  11. ANJA KOVAČ, 3
  12. MARINA MANDARIĆ, 3
  13. MIHAELA MOKOS, 3
  14. VLATKA RATKOVIĆ, 3
  15. JANJA ĐURASOVIĆ, 2 1/2
  16. TOMISLAV HABUS, 2 1/2
  17. GORDANA HARC, 2 1/2
  18. PETAR MAJIĆ, 2
  19. ANA-MARIJA MARKAČ-BRGLES, 2
  20. MATIJA PERIĆ, 2
  21. VEDRANA URBANEK, 2
  22. KARLA VOLODER, 2
  23. LOVRO BRKIĆ, 1 1/2
  24. BERNARDA BURSIĆ, 1 1/2
  25. HRVOJE CIGLAR, 1 1/2
  26. TANJA DANEK, 1 1/2
  27. IVAN KONDIĆ, 1 1/2
  28. JOSIP KUST, 1 1/2
  29. IVANA MARIĆ, 1 1/2
  30. KRISTINA RELJKOVIĆ, 1 1/2
  31. TANJA ŽIROŠ, 1 1/2
  32. VLATKA COTA, 1
  33. ANNA-MARIA ČUIĆ, 1
  34. MARIJA ŠARAC, 1
  35. DIANA UDIKOVIĆ, 1
  36. MIRNA ZLATIĆ, 1
  37. MIHAELA ZORKIĆ, 1
  38. MARTINA BAGARIĆ, 1/2
  39. DARIO EGYED, 1/2
  40. KARLO ERŽIĆ, 1/2
  41. MAJA KOLARIĆ, 1/2
  42. MILJENKO VINCEK, 1/2
  43. GABRIJELA DEVČIĆ, 0
  44. SINIŠA OREŠČANIN, 0
  45. VESNA PLAVŠIĆ, 0
  46. ANA PUĆO, 0
  47. BENJAMIN ŠANTOŠI, 0
  48. ANTONIJA TOMASOVIĆ, 0
  49. KRISTIJAN TOMIĆ, 0

Građansko pravo 1 - usmeni dio ispita za studente koji su položili sva tri kolokvija (4.7.2016.)

Datum objave: 28.06.2017.


Usmeni dio ispita održat će se u utorak, 4.7.2016. s početkom u 12:00h.

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 održanog 13.6.2017.

Datum objave: 13.06.2017.


Uvid u ispit: srijeda, 14.6. u 11:45h.

 

Usmeni dio ispita održat će se u srijedu s početkom u 12:00.

 

  1. MELINDA OTROK, 8
  2. MIRTA KESERICA, 7 ½
  3. DORA PALIĆ, 7 ½
  4. SARA ČAPO, 7
  5. JANJA ĐURASOVIĆ, 7
  6. IGOR MILAKOVIĆ, 7
  7. ANA RUKAVINA, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. FILIP TOMIĆ, 5
  2. HRVOJE CIGLAR, 4 ½
  3. MARTINA BAGARIĆ, 4
  4. TOMISLAV HABUS, 4
  5. MARINA KRIŽARIĆ, 4
  6. TAMARA GRGAČIĆ, 3 ½
  7. IVANA HORVAT, 3 ½
  8. MARTINA ŽABEK, 3
  9. DAMJAN MOŠKATELO, 2 ½
  10. VESNA PLAVŠIĆ 2 ½
  11. AMALIA SEVER, 2 ½
  12. ANTONIJA TOMASOVIĆ, 2 ½
  13. VEDRANA URBANEK, 2 ½
  14. SINIŠA OREŠČANIN, 2
  15. VLATKA RATKOVIĆ, 2
  16. LARA BUČEV, 2
  17. BERNARDA BURSIĆ, 2
  18. VLATKA COTA, 1 ½
  19. DARIO EGYED, 1 ½
  20. ANJA KOVAČ, 1 ½
  21. IVANA KRAMER, 1 ½
  22. KRISTINA RELJKOVIĆ, 1 ½
  23. JASNA KRIŽANAC, 1
  24. KRISTIJAN TOMIĆ, 1
  25. TANJA ŽIROŠ, 1
  26. ANTE JAKIŠA, ½
  27. MATINA ARAMBAŠIĆ, 0
  28. LOVRO BRKIĆ, 0
  29. JOSIP DRAGIČEVIĆ, 0
  30. ANA PUĆO, 0
  31. IVONA RUŽIĆ, 0
  32. ANTONIA STRUČIĆ, 0
  33. MILJENKO VINCEK, 0
  34. MIRNA ZLATARIĆ, 0
  35. MIHAELA ZORKIĆ, 0

RASPORED USMENOG DIJELA ISPITA IZ PREDMETA GRAĐANSKO PRAVO 1 ZA REDOVITE I IZVANREDNE STUDENTE KOJI SU POLOŽILI SVA TRI KOLOKVIJA

Datum objave: 12.06.2017.


U slučaju da nekome ne odgovara zadani termin neka se dogovori s kolegom iz termina koji mu odgovara da se zamijene.

MOLIM NE SLATI MAILOVE I JAVLJATI O PROMJENI TERMINA!!!!!

 

UTORAK, 13.6., 12:00h:

  1. IVANA RADMANIĆ
  2. MISLAV RADOJEVIĆ
  3. IVAN KUREČIĆ

SRIJEDA, 14.6., 11:00h:

  1. IVANA BOGOVIĆ
  2. ANTONELA KESEGIĆ
  3. LORENA KRAJNC
  4. EDITA PAVLINIĆ
  5. JOSIPA MARJANOVIĆ

 

PONEDJELJAK, 19.6., 9:30h:

  1. IVAN PIPER
  2. ANA-MARIJA BAJAN, 6 ½
  3. DOMINIK BELOŠEVIĆ, 5 ½
  4. ANDREA BILJEŠKOVIĆ, 7
  5. MAJA BORŠIĆ, 6
  6. BEATA BOŠNAKOVSKI, 5
  7. ANA BRADIĆ, 7
  8. PATRICIJA BUBALO, 5 1/2
  9. IVAN DŽUNJA, 5
  10. VANESA-ELENA ĐURĐEVIĆ, 5

10:30h:

  1. PATRICIA ĐURĐIC, 6
  2. SILVIJA GLAVICA, 6
  3. IVANA HALAPIR, 6 1/2
  4. ANICA KALAMIZA, 6
  5. DANIJELA KALANJ, 6 1/2
  6. MONIKA KNEŽIĆ, 6
  7. MIRNA KOPRIVNJAK, 4 1/2
  8. ELIZABETA KOVAČ, 6
  9. LUKA KVESIĆ, 6 1/2
  10. TANJA MARGARIĆ, 5 ½

11:30h:

  1. IVANA MARIĆ, 6 1/2
  2. GORAN MARŠIĆ, 5 1/2
  3. LUCIJA MATIĆ, 6 1/2
  4. ANA MIHALJEVIĆ, 7
  5. JOSIP NEKIĆ, 7
  6. FRAN PAPAC, 7
  7. ANTONIO PERIĆ, 5 1/2
  8. JELENA PROPADALO, 5 1/2
  9. LANA RUBIL, 5
  10. LORA SKUBAN, 5

12:30h:

  1. MARCELA TADIĆ, 6
  2. IVAN TOKIĆ, 5
  3. NIKOKLINA TOMIĆ, 5
  4. MARTINA TOPIĆ, 5
  5. IVAN VIDAKOVIĆ, 7 1/2
  6. MARIN VLADIĆ, 5 1/2
  7. SARA VLAHEK, 4 1/2
  8. KRISTINA VLAOVIĆ, 7
  9. ANA-MARIJA ŽARKOVIĆ, 6 ½

 

UTORAK, 20.6. U 10:00h

  1. MATEJ AUGUSTIN, 5
  2. IVO BAČIĆ, 5
  3. DONA ČOLAK, 6 1/2
  4. TAMARA DEDA, 5
  5. MIROSLAV ERLAČ, 6
  6. GORANA HRBAK, 6
  7. GORDANA JAGNIĆ NENADIĆ, 4 1/2
  8. MORENA KLEPO, 6
  9. IRENA KLOBUČAR, 4 1/2
  10. HRVOJE LACOVIĆ, 5 ½

U 11:00h:

  1. HRVOJE LINK, 4 1/2
  2. MIRELA LJEŠEVIĆ, 5
  3. HRVOJKA MARINKOVIĆ, 6 1/2
  4. MARINELLA MAROLT, 7 1/2
  5. ANEA MIHAJLOVIĆ, 6
  6. TAMARA OPAČIĆ, 7
  7. IVA PELICARIĆ, 4 1/2
  8. KATARINA PINTARIĆ, 7
  9. MAŠA POŠTIĆ, 5
  10. ANJA PTIČEK, 6

 

U 12:00h:

  1. HELENA RUMORA, 4 1/2
  2. ZVONIMIR SKOČAJ, 4 ½
  3. NIVES STIPČIĆ GOSTOVIĆ, 5
  4. DENI ŠNAJDER, 7 1/2
  5. IVOR ŠTEFANOVIĆ, 6 1/2
  6. NEVENA TRIPIĆ, 5
  7. NIKOLA TUFEKOVIĆ, 6
  8. SILVIJA VIŠAK, 6

 

Rezultati 3. kolokvija iz predmeta Građansko pravo 1

Datum objave: 10.06.2017.


Uvid u kolokvij: ponedjeljak, 12.6., u 12:00h.

Usmenom dijelu ispita mogu pristupiti sljedeći studenti:

 

  1. MARINELLA MAROLT, 7 1/2
  2. DENI ŠNAJDER, 7 1/2
  3. TAMARA OPAČIĆ, 7
  4. KATARINA PINTARIĆ, 7
  5. DONA ČOLAK, 6 1/2
  6. HRVOJKA MARINKOVIĆ, 6 1/2
  7. HELENA ŠKUDAR, 6 1/2
  8. IVOR ŠTEFANOVIĆ, 6 1/2
  9. MIROSLAV ERLAČ, 6
  10. GORANA HRBAK, 6
  11. MORENA KLEPO, 6
  12. ANEA MIHAJLOVIĆ, 6
  13. IVAN PIPER, 6
  14. ANJA PTIČEK, 6
  15. NIKOLA TUFEKOVIĆ, 6
  16. SILVIJA VIŠAK, 6
  17. HRVOJE LACOVIĆ, 5 1/2
  18. MATEJ AUGUSTIN, 5
  19. IVO BAČIĆ, 5
  20. TAMARA DEDA, 5
  21. IVAN KUREČIĆ, 5
  22. MIRELA LJEŠEVIĆ, 5
  23. MAŠA POŠTIĆ, 5
  24. NIVES STIPČIĆ GOSTOVIĆ, 5
  25. NEVENA TRIPIĆ, 5
  26. GORDANA JAGNIĆ NENADIĆ, 4 1/2
  27. IRENA KLOBUČAR, 4 1/2
  28. HRVOJE LINK, 4 1/2
  29. IVA PELICARIĆ, 4 1/2
  30. ANA PIRIĆ, 4 1/2
  31. HELENA RUMORA, 4 1/2
  32. ZVONIMIR SKOČAJ, 4 1/2

 

Raspored usmenog dijela ispita bit će objavljen u ponedjeljak, tijekom dana. Studenti koji žele odgovarati u utorak (u 12:00h) ili u srijedu (u terminu koji će biti objavljen u utorak predvečer), neka se jave e-mailom.

OSTALI REZULTATI:

 

MIRTA KESERICA 3 1/2

Rezultati 3. kolokvija iz predmeta Osnove građanskog prava

Datum objave: 10.06.2017.


Na upis ocjena mogu doći sljedeći studenti (nakon što prijave ispit za odabrani ispitni rok):

 

  1. MARTA REPINC, 10
  2. IVANA ŠARIĆ, 10
  3. KATARINA VERHAS, 10
  4. KATARINA ALEŠKOVIĆ, 9
  5. MARIO NEDIĆ, 9
  6. AMANDA KEMIVEŠ, 8 1/2
  7. VALENTINA MAGETIĆ 8 1/2
  8. ANĐELINA BOŠNJAK, 8
  9. MARTINA VRHOVSKI, 7 1/2
  10. KRISTINA KRIKO, 7
  11. MARIJANA BALOG, 6
  12. ZORANA BERAJA, 6
  13. MATEJ ŠTOK, 6
  14. ANA-MARIJA VUGREK, 6
  15. LUKA ĐURAŠINOVIĆ, 5 1/2
  16. SANJA KRIŽANOVIĆ, 5 1/2
  17. DARIA STANČIN, 5 1/2
  18. KATARINA ŠOKAC, 5 1/2

 

OSTALI REZULTATI:

  1. MARIJA FUREŠ, 4
  2. IVANA STANUŠIĆ, 4
  3. SARA SLAVIČEK, 3 1/2

 

 Uvid u kolokvij: ponedjeljak, 12.6., u 12:00h.