Vijesti


Katedra upravne znanosti


 

Osnove uprave - rezultati kolokvija

Datum objave: 16.05.2018.


Ponavljacki kolokvij (u okviru seminarske nastave) položili su:

  1. Božicek, Ena - dovoljan
  2. Dukic, Ana - dovoljan
  3. Gluhakovic, Iva - dovoljan
  4. Katić, Pejo - dobar
  5. Milaj, Antonija - dovoljan
  6. Nenic, Matea - dobar
  7. Pajvancic, Andrea - dobar
  8. Peica, Leopoldina - dovoljan
  9. Piljuzan, Sara - dovoljan
  10. Smolcic, Ivana - dovoljan
  11. Uremovic, Ema - dovoljan
  12. Vinkovic, Željka - dovoljan 

Organizacija i metode rada u upravi - rezultati ispita

Datum objave: 15.05.2018.


Ispit iz predmeta Organizacija i metode rada u upravi nije položio nitko.

Usmeni dio ispit održat će se dana 16.5. ( srijeda) u 11,30h, Radiceva 17, kabinet V.

7 bodova - Babic

6 bodova - Lazeta

5 bodova - Martic

4 boda - Cikoja

3 boda - Damjanovic

2 boda - Gerovac, Situm

Upravna znanost - rezultati ispita

Datum objave: 15.05.2018.


Ispit iz predmeta Upravna znanost uspješno su položili:

  1. Baglama Marjanović, Iva
  2. Cutic, Jelena
  3. Dugandzic, Ivona
  4. Jelcic, Marija
  5. Tkalec, Laura

Usmeni dio ispita održat će se dana 16.5. (srijeda) u 11,00h, Radiceva 17, kabinet V.

Unatoc nedostatnom broju bodova usmenom dijelu ispita mogu pristupiti i:

  1. Puzak, Katarina
  2. Vilajtovic, Luka

Usmeni dio ispita održat će se dana 16.5. (srijeda) u 11,00h, Radiceva 17, kabinet V.

8 bodova - Piper, Tufekovic

7 bodova - Jovica, Klepo, Vuzem

6 bodova - Mikuljan

5 bodova - Ham, Santosi 

3 boda - Matešić, Mršić 

2 boda - Pecina 

1 bod - Janota, Milicevic 

Komparativna javna uprava - rezultati ispita

Datum objave: 08.05.2018.


Ispit iz predmeta Komparativna javna uprava uspješno su položili:

  1. Bekavac, Iva
  2. Bestak, Renata
  3. Bilicic, Dunja
  4. Gongeta, Vedran
  5. Grigic, Josip
  6. Grozdanic, Amra
  7. Herceg, Marija
  8. Holjevac, Maja
  9. Isic, Sasa
  10. Janes, Dijana
  11. Jendrasic, Domagoj
  12. Justa, Ines
  13. Kovacevic, Snjezana
  14. Kovacic, Mladen
  15. Libl, Ana
  16. Mandic, Branka
  17. Mandic, Martina
  18. Mihaljevic, Marina
  19. Novoselac, Jasna
  20. Pavlovic Eljuga, Ivana
  21. Puharic, Jasmina
  22. Radusin Semenjuk, Allesandra
  23. Rebrina, Ana
  24. Sudarevic, Branimir
  25. Sudarevic, Ivan
  26. Saric, Valentina
  27. Sljokic, Jelena
  28. Vadlja Feher, Ivana
  29. Zvirotic, Marijana

Usmeni dio ispita održat će se dana 9.5. (srijeda) u 11,00h, Radiceva 17, kabinet V.

Dobra vladavina - rezultati ispita

Datum objave: 08.05.2018.


Ispit iz predmeta Dobra vladavina uspješno su položili:

  1. Antinac, Ana- Marija
  2. Antinac, Martina
  3. Bajsic-Petrinec, Karmen
  4. Biro, Suncic
  5. Celikovic, Marina
  6. Drobnjak, Marija
  7. Djuranec, Adrijana
  8. Franjić, Darijo
  9. Gadji, Antonija
  10. Gaic, Suzana
  11. Grigic, Danijela
  12. Hrvojevic, Vanja
  13. Jugovic, Nikolina
  14. Komar, Marija
  15. Kovacevic, Adriana
  16. Kovacevic, Ivan
  17. Krajinovic, Leo
  18. Kožul, Ivana
  19. Let, Ana
  20. Matijevic, Ivana
  21. Mrocek, Anita
  22. Popovic, Drazen
  23. Puljic Isic, Melita
  24. Rado, Matea
  25. Rajec, Tatjana
  26. Ravlic, Maja
  27. Tudic, Mateja
  28. Vecenaj Cuic, Marina
  29. Vujanovic, Nina
  30.  Vukoja, Suzana

Usmeni dio ispita održat će se dana 9.5. (srijeda) u 11,00h, Radiceva 17, kabinet V.

Osnove uprave - rezultati kolokvija

Datum objave: 01.05.2018.


Kolokvij iz navedenog predmeta uspješno su položili:

  1. Balic, Dora - dovoljan
  2. Bendelja, Simona - vrlo dobar
  3. Beric, Ivana - dobar
  4. Betlehem, Marko - dovoljan
  5. Budic, Tonka - dovoljan
  6. Breski, Marina - dovoljan
  7. Crnkovic, Ivana - dovoljan
  8. Corapovic, Željka - dovoljan
  9. Derezic, Romana - izvrstan
  10. Dzambic, Jelena - dovoljan
  11. Djurkovic, Nataša - dovoljan
  12. Golenja, Tanja - vrlo dobar
  13. Jakircevic, Elena - dovoljan
  14. Kovac, Leonardo - dobar
  15. Kraljevic, Josipa - dovoljan
  16. Maric, Kristina - dobar
  17. Mavracic, Iris - dobar
  18. Matanovic, Mia - dobar
  19. Melnik, Kristina - dobar
  20. Mikulic, Iva - dobar
  21. Milicevic, Iva - vrlo dobar
  22. Muhvic, Lucija - dobar
  23. Pavlovic, Klara - dovoljan
  24. Peti, Ana Marija - dovoljan
  25. Prenc, Ivona - dobar
  26. Stanko, Ines - dobar
  27. Stanković, Marija Magdalena - dovoljan
  28. Vranjes, Lucija - dovoljan
  29. Vrapcenjak, Luka - dovoljan
  30. Zirdum, Paulina - dobar
  31. Zuzanic, Marin - dobar

 

Upravna znanost - rezultati kolokvija

Datum objave: 29.04.2018.


Kolokvij iz navedenog predmeta uspješno su položili:

  1. Bucanac, Leonarda - dovoljan
  2. Ivanovic, Luka - vrlo dobar
  3. Ivkic, Sladjana - dovoljan
  4. Kovac, Irena - dovoljan
  5. Madjarevic, Ivana - dobar
  6. Mataija, Mia - dovoljan
  7. Vestic, Krešimir - dovoljan

Organizacija i metode rada u upravi - rezultati ispita

Datum objave: 17.04.2018.


Ispit iz navedenog kolegija uspješno je položila:

  1. Djibedji, Albertina

Usmeni dio ispita održat će se dana 18.4. (srijeda) u 11,00h, kabinet V, Radiceva 17.

8 bodova - Lazar, Situm

6 bodova - Gerovac, Lazeta

 

Upravna znanost - rezultati ispita

Datum objave: 17.04.2018.


Ispit iz navedenog kolegija uspješno su položili:

  1. Čolak, Dona
  2. Deda, Tamara
  3. Dizdar, Toni
  4. Dzunja, Ivan
  5. Godina, Ivana
  6. Ljesevic, Mirela
  7. Opačic, Tamara
  8. Pintaric, Katarina
  9. Suhic, Ena
  10. Skudar, Helena
  11. Snajder, Deni

Usmeni dio ispita održat će se dana 18.4. (srijeda) u 11,00h, kabinet V, Radiceva 17.

8 bodova - Papoci, Santosi, Vilajtovic, Vrbic

6 bodova - Vuzem

5 bodova - Maroko, Pecina

0 bodova - Tufekovic

 

 

 

Dobra vladavina - rezultati ispita

Datum objave: 13.04.2018.


Ispit iz navedenog kolegija uspješno su položili:

  1. Bagaric, Maja
  2. Begic, Maja
  3. Crepic, Marija
  4. Crnov, Marina
  5. Detelic, Ines
  6. Doric, Antonio
  7. Frkonja Kupina, Sanda
  8. Gabud, Kristina
  9. Grilec, Gordana
  10. Haluzan, Gordana
  11. Hanzekovic, Elizabeta
  12. Ivanovic, Ivana
  13. Jelic, Vedrana
  14. Jurkovic, Helena
  15. Kerepcic, Tihana
  16. Koprivanac, Davor
  17. Lackovic, Vjeka
  18. Kovacic, Lucija
  19. Kovacevic, Jelena
  20. Malek, Visnja
  21. Markanovic, Brankica
  22. Martincevic, Marijana
  23. Mustafa, Ivana
  24. Njegovan, Mateja
  25. Ostrec Cuncic, Stefica
  26. Pavic, Marta
  27. Pavlin, Sonja
  28. Pavlin, Valentino
  29. Protuder, Ana
  30. Puseljic, Ana
  31. Pusic, Mathias
  32. Solic, Marija
  33. Saric Curic, Maja
  34. Separac, Ivana
  35. Stefan, Snjezana
  36. Tomasic, Anja
  37. Trninic, Marko
  38. Trojko, Karmen
  39.  Vranjković, Marina
  40. Vucic, Mladen 
  41. Zeljem, Renata

Usmeni dio ispita održat će se dana 16.4. (ponedjeljak) u 14,00h, kabinet V, Radiceva 17.